هر چیزی در مورد بازی

آموزش نصب ، کرک و بازی کردن Mafia II

به نام خدا و درود بر شما

آموزش کرک کردن Mafia II " انحصاری از Is Gamers "


آموزش نصب بازی : " DVD 2 "

برای نصب بازی ابتدا دی وی دی اول را در دی وی دی رم گذاشته و شروع به نصب میکنید و پس از آن دی وی دی دوم و بعد از مدتی Finish . پس از نصب بازی نوبت به نصب نرم افزارهای لازم و مفید برای اجرای بازی میرسد . برای این کار به دی وی دی دوم یا دی وی دی آخر رفته و برنامه های PhysX_10.05.12 و DirectX را نصب کنید .

حال آموزش نصب کرک :

توجه : کسانیکه بازیشان به صورت سیاه و سفید است مشکل از کرکشان است و باید کرک را با این کرک تعویض کنند

مرحله اول : شما در ابتدا باید دو فایل زیر را دانلود کنید که یکی از آنها کرک و دیگری فایل استیم میباشد " با تشکر از دوست خوبم محمد "

لینک دانلود کرک " حجم کرک : 21.6 مگ در حالت فشرده و در حالت غیر فشرده 24.7 مگ میباشد "

لینک دانلود فایل استیم

مرحله دوم :
پس از دانلود با استفاده از نرم افزار Winrar کرک و فایل استیم را Extract کنید " راهنمای اکسترکت کردن در آخر آموزش قرار دارد " . بهتر است مسیر اکستراکت را دسکتاپ انتخاب کنید تا به مشکلی از قبیل پیدا نکردن فایل های کرک پیدا نکنید .

مرحله سوم : پس از Extract کرک و فایل استیم ، شما باید فایل های مشخص شده در این عکس که همان فایل کرک و استیم است را به محل زیر منتقل کنید :

محل جایگزین کردن کرک و فایل استیم : X : 2K GAME / MAFIA II / pc
X : همان درایوی است که شما بازی را در آن نصب کرده اید

مرحله چهارم : بعد از جایگزین کرک فعلی به جای کرک اصلی بر روی آیکون بازی کلیک کنید و وارد بازی شوید

توجه :
اگر پس از کلیک بر روی آیکون Mafia2.exe بازی اجرا نشد به یک مسیر قبل یعنی X : 2K GAME / MAFIA II رفته و بر روی آیکون launcher.exe کلیک کنید . اگر با وجود انجام این کارها باز هم بازی اجرا نشد سیستم را ری استارت کنید .

نکات قابل توجه :

در اینجا نکاتی را برای شما بازگو میکنیم تا بازی را برای شما شیرین تر کنیم " آموزش ترفند های بازی "

نکته اول : اگر در پیچی دیدید که ماشینتان احتمال برخورد به اشیاء کنار جاده و ... را دارد سریعا دکمه Space را بگیرید و در همین حین جهتی که میخواهید به همان طرف بپیچید را فشار دهید ، میبینید که ماشین به زیبایی خواهد پیچید

نکته دوم : اگر با سرعت بالا در حین ویراژ دادن هستید و ناگهان علامت آبی " پلیس " را در مینی مپتان دیدید و هر کاری کردید سرعتتان از 40 پایین تر نیامد ، سریعا دکمه L را زده ، با زدن این دکمه سرعت سریعا به زیر 40 خواهد رسید ، حتی اگر به زیر 40 نرسید و به پلیس رسیدید نگران نباشید چون اگر Speed Limit روشن باشد پلیس شما را جریمه نخواهد کرد

نکته سوم : اگر از کاپوت ماشین دود سیاه بلند شد کافی است پیاده شوید و جلوی کاپوت بروید و دکمه E را بزنید تا Vito کاپوت را بالا زده و موتور را تعمیر کوچکی کند تا دود سیاه از بین برود .

نکته چهارم : اگر یک کلت یا شاتگان یا تامپسون داشتید و خواستید کلت یا ... دیگری نیز بردارید کافی است بر سر تفنگ مورد نظر رفته و با زدن دکمه E آنرا بردارید ، نگران از دست دادن کلت اول نباشید چون کلت اول را نیز خواهید داشت ، برای تعویض کلت ها کافی است عدد 2 را دو یا سه بار زده تا کلت ها تعویض شوند . این کار را برای شاتگان و تامپسون نیز میتوانید به کار ببرید .

نکته پنجم : بهتر است قبل از شروع داستان به Option رفته و بعد از آن به Game Settings و گزینه Driving Mode را به Simulation تغییر دهید

نکته ششم : برای تغییر تنظیمات گرافیکی به Option و پس از آن به Video رفته و تنظیمات را بر حسب سلیقه و نیاز تغییر دهید

آموزش گزینه های موجود در منو Extract :

در صفحه اول منو میتوانید با رفتن به بخش Extract اطلاعاتی از قبیل :

CARCYCLOPEDIA : در اینجا میتوانید اطلاعات و مشخصات ماشین های موجود در بازی را مشاهده کنید

COLLECTIBLES : در اینجا میتوانید پوسترهای PB ، و Wanted Poster هایی که در طی جریان بازی بدست آورده اید را مشاهده کنید

ARTWORKS : در اینجا شما قادر به مشاهده پوسترها و آرت ورک های زیبایی از شخصیت های بازی هستید

GAME STATISTICS : در اینجا میتوانید اطلاعاتی از قبیل : درصد پیشرفت در بازی ، کل زمانی که در بازی بوده اید ، Art Work و PB های باز شده ، تعداد دفعات مردن ، کل پول های بدست آورده شده و کل پولهای خرج شده و .... را بدست بیاورید

CREDIT : در اینجا هم میتوانید نام سازندگان بازی را مشاهده کنید

BENCHMARK : این گزینه برای محک سیستم شما در هنگام تیر اندازی و غیره است یا به عبارتی FPS شما در حین درگیری و ... را نشان میدهد

راه های خارج کردن فایلهای فشرده شده " منبع "


برای این کار چندین روش وجود دارد که برخی از آنها را در اینجا می آوریم:

1- بر روی آیکن فایل فشرده شده راست کلیک کرده.شاهد چند گزینه هستیم با نام های:

Extract files : اگر این گزینه را انتخب کنیم,صفحه ای باز می شود که منوی آدرس باری در آن قرار دارد.پس از این که آدرس خود را وارد کردیم بر روی گزینه OK کلیک می کنیم فایلها اکسترکت می شوند.

Extract Here : اگر این گزینه را انتخاب کنیم فایلها در همان نقطه ای که فایل فشرده شده قرار دارد از حالت فشرده خارج می شوند.

Extract (........) : توجه کنید که به جای نقطه چین نام فایل فشرده قرار دارد که اگر این گزینه را انتخاب کنیم, فایلها از حالت فشرده خارج می شوند و در پوشه ای به همان نام؛در مکان فایل فشرده قرار می گیرند.

2- حالت دیگر حالت بگیر و بنداز(درگ اند دروپ) است.به این صورت که وارد فایل فشرده می شویم فایلهای دلخواه را هایلایت(انتخاب) کرده و آنها را از محیط نرم افزار بیرون می کشیم؛و کلیک موس را ول می کنیم.

3- حالت دیگر این است که وارد فایل فشرده می شویم در نوار ابزار نرم افزار گزینه Extract to قرار دارد بر روی آن کلیک می کنیم؛ادامه کار همانند توضیح Extract files است.

منبع:ISGAMERS

+ نوشته شده در  جمعه ۵ شهریور۱۳۸۹ساعت 1:17  توسط مدیر سایت  |